Tisztelt Szülők!

A jelenlegi kialakult koronavírus helyzet a pedagógiai szakszolgálatok működési rendjét is befolyásolta, melyben óvodásaink is érintettek.

Az Oktatási Hivatal utasítása szerint:„2020.03.16-tól, hétfőtől nem lehet olyan szakszolgálati tevékenység, amely szakszolgálati dolgozó és a tanulók közötti személyes találkozást igényli. A személyes találkozás a logopédus és a hozzá terápiára járó gyermekek között nem valósulhat meg.”

Ezért a következő időszakban a logopédiai ellátást online, távoktatásos formában biztosítja a logopédus és mozgásfejlesztő szakember gyermeke számára.

A terápia formája és időpontja miatt e-mailben vagy telefonon egyeztetnek az érintett szülőkkel.

A gyerekek és szülők megsegítésében, preventív és korrektív terápia, tanácsadás területén segítő, konzulens szakemberünk Kucsák Julianna levelező felületén fogadja a megkereséseket.

Ez irányú szülői igényeket a zoldovi@gmail.com, vagy  konzulens.kucsak@gmail.com címre küldjék.

Tiborczné Garai Katalin

Óvodavezető